Instruktør Jens Frausing instruktoer@palsgaardsommerspil.dk
Koreograf Jacob Philip Andersen koreograf@palsgaardsommerspil.dk
Kapelmester Casper Helding Facius kapelmester@palsgaardsommerspil.dk
Repetitør
Vokalinstruktør Johnny Jørgensen vokal@palsgaardsommerspil.dk
Scenograf Anders D. Bendstrup scenograf@palsgaardsommerspil.dk
Kostumedesign Lisbeth Forbæk design@palsgaardsommerspil.dk
Produktionsleder Martin Lykke Rosenkrands produktionsleder@palsgaardsommerspil.dk
Forestillingsleder Martin Lykke Rosenkrands forestilling@palsgaardsommerspil.dk
Scenemester Nikolaj Kej scene@palsgaardsommerspil.dk
Backstage teknik Martin Lykke Rosenkrands backstage@palsgaardsommerspil.dk
Rekvisitter Astrid Sommerlund astrid@palsgaardsommerspil.dk
Systuen Lisbeth Forbæk systuen@palsgaardsommerspil.dk
Sminke sminke@palsgaardsommerspil.dk
Frisør frisor@palsgaardsommerspil.dk
Lyd og lys All Stage v/ Allan Nielsen allan@allstage.dk
Medvirkende repræsentant skuespil spillermedrep@palsgaardsommerspil.dk
Medvirkende repræsentant produktion Trine Haar Schultz  prodmedrep@palsgaardsommerspil.dk
Frontstage Bjørn Rimdal plads@palsgaardsommerspil.dk
Catering Lene Sand catering@palsgaardsommerspil.dk
Picnic Agnete Bjerg picnic@palsgaardsommerspil.dk
Parkering Gert Lykkegaard parkering@palsgaardsommerspil.dk
Program Astrid Sommerlund program@palsgaardsommerspil.dk
Fotograf foto@palsgaardsommerspil.dk
Billetter Agnete Bjerg billetter@palsgaardsommerspil.dk
Webadministrator Martin Lykke Rosenkrands webadministrator@palsgaardsommerspil.dk
Sponsorudvalg Kirsten Lambach sponsor@palsgaardsommerspil.dk
Presseansvarlig Astrid Sommerlund
22 14 64 41
presse@palsgaardsommerspil.dk
Kostumeudlejning Mette Marie Kej kostumer@palsgaardsommerspil.dk
Arkiv John Madsen arkivet@palsgaardsommerspil.dk
PR-udvalg prgruppen@palsgaardsommerspil.dk